Skip to content

Ta sztuczka z folii aluminiowej może sprawić, że Twój grill będzie bez skazy – LifeSavvy

24 de maj de 2022

Osoba grilluje kebaby.

Prawdopodobnie wcześniej tej wiosny dokładnie wyczyściłeś grill, ale szybkie odświeżenie go między grillami jest również dobrym pomysłem – a do tego nie potrzebujesz nawet szczotki do grilla.

Folia aluminiowa to sztuczka, która sprawi, że grill będzie nieskazitelnie czysty i jest tak prosty, jak zwykłe szorowanie.

Po zgnieceniu folia aluminiowa staje się idealnym materiałem ściernym i odpornym na ciepło, aby oczyścić grill. Jedyną rzeczą jest to, że musisz działać, gdy grill jest jeszcze gorący, aby usunąć całą resztki mazi.

1653384578 816 Ta sztuczka z folii aluminiowej moze sprawic ze Twoj grill

Aby użyć tej sztuczki, po prostu zgnij trochę folii aluminiowej, aż utworzy kulkę. Następnie chwyć go za pomocą szczypiec. Trzymając kulkę foliową między szczypcami, aby szorować przy rusztach grillowych. Brud powinien zacząć opadać, dając ci czystą tabliczkę, a właściwie ruszt. Pozwól rusztowi ostygnąć, a następnie wytrzyj go mokrą szmatką, aby przed następnym grillem nie pozostała żadna folia.

Nie grillujesz z folią? Jeśli planujesz rzucić kilka warzyw na grilla, możesz dodać cebulę do mieszanki. Jak się okazuje, cebula może też wyczyścić grilla.

Czy ten post był pomocny?