Skip to content

Te drewniane dekoracje LEGO to idealny sposób na geekizację domu — recenzja Geek

8 de styczeń de 2022
67cd173a 1024x576 1

Jeśli ktoś kiedykolwiek powiedział, że jesteś za stary, by cieszyć się projektami LEGO, koniecznie pokaż mu te niesamowite drewniane szuflady i półki LEGO. Są fantazyjnym podejściem do kultowych klocków konstrukcyjnych i zabawnej współpracy między LEGO i Room Copenhagen.

W tej sprytnej serii jest pięć wspaniałych projektów, w tym szuflada biurka 2×4, stojak na książki 1×6, zestaw wieszaków ściennych 1×1, ramka na zdjęcia 1×4 i szuflada biurka 2×2. Każdy projekt jest wykonany z drewna dębowego z certyfikatem FSC i montowany ręcznie. W przypadku większości z nich można wybierać między wykończeniem mydlanym a ciemnym bejcowanym dębem. I oczywiście, ponieważ każdy jest wykonany ręcznie z materiałów organicznych, każdy przedmiot jest wyjątkowy. Zawsze zabawny szczegół!

Szuflady biurka 2×4 są naszym ulubionym z każdego z projektów, ponieważ mają największy potencjał zarówno do przechowywania, jak i projektowania (plus mają najbardziej kultowy kształt ze wszystkich opcji). Mierzą 12,4 x 6,2 x 4,4 cala i można je układać w stos — nawet z jedną z mniejszych szuflad — w celu uzyskania efektu warstwowego.

Wspólne projekty to świetny sposób na ulepszenie domowego biura lub sypialni dziecka, ale uważamy, że będą dobrze wyglądać w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Nie jest to pierwsza współpraca, jaką stworzyło LEGO — połączyła siły z innymi zabawnymi markami, takimi jak Adidas i Levi’s — ale jest to nasza ulubiona.

Sprawdź teraz każdy z projektów na stronie Room Copenhagen.

przez mech i mgłę

Czy ten post był pomocny?