Skip to content

Te oferty Amazon Fitbit sprawią, że będziesz się pocić – Recenzja Geek

15 de listopad de 2022
87b0cc68 1

Fitbit Versa 4 w kolorze czarnym

Jeśli chcesz kupić nowy monitor fitness przed corocznymi dwutygodniowymi zajęciami na siłowni w styczniu, być może nadszedł czas, aby go kupić. Fitbit, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna marka monitorów fitness, ma dość strome zniżki na Amazon.

Oto oferty:

Dzięki zniżce możesz kupić Fitbit Versa 4 za mniej niż 150 USD, co jest absolutną okazją na smartwatch tego kalibru. Umowa dotyczy trzech wariantów kolorystycznych zegarka: „wodospadowy niebieski”, „różowy piasek” i „czarny”. Seria Versa to flagowy zegarek Fitbit i zwykle zawiera więcej inteligentnych funkcji zegarka niż modele podstawowe. Ta najnowsza edycja jest zarówno cieńsza, jak i lżejsza niż poprzednie generacje Versa.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i bardziej interesują Cię funkcje śledzenia kondycji niż jakiekolwiek dodatkowe luksusowe zegarki, możesz odebrać Fitbit Charge 5 za mniej niż 100 USD. Wiele funkcji Charge 5 pokrywa się z funkcjami Versa, ale mniejsze urządzenie to „zespół”, a nie zegarek oferujący bardziej podstawowy wyświetlacz i bardziej ograniczone wejścia.

Amazonka

149,95 USD Te oferty Amazon Fitbit sprawia ze bedziesz sie pocic –
$229,95 Oszczędź 35%

Czy ten post był pomocny?