Skip to content

Telefony Google Pixel mają nowe funkcje aparatu i zdrowia

14 de marzec de 2023
Google Pixel 7 Review 1

Google Pixel 7

Google okresowo aktualizuje swoje urządzenia Pixel o nowe funkcje i ulepszenia, zwykle określane jako Pixel Feature Drops. Firma wydała teraz swój pierwszy zestaw funkcji w 2023 roku.

Marcowy dodatek do funkcji jest teraz dostępny na wszystkich urządzeniach Pixel, które nadal otrzymują aktualizacje oprogramowania, chociaż niektóre funkcje nie są dostępne na starszych telefonach. Najbardziej ekscytującym ulepszeniem może być Magic Eraser, który pojawi się na większej liczbie telefonów Pixel, który już pozwala usuwać obiekty ze zdjęć jednym dotknięciem Pixela 6 i 7. Google już ogłosił tę zmianę, ale teraz Pixel 4a i nowsze otrzymają dostęp do ta funkcja, a starsze telefony spoza Google mogą korzystać z wersji serwerowej z płatną subskrypcją Google One.

Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymują również ulepszenia w trybie Night Sight, który poprawia widoczność na zdjęciach w słabym świetle. Google powiedział How-To Geek że funkcja została zaktualizowana o „nowe i ulepszone algorytmy w układzie Tensor”, umożliwiając szybsze renderowanie nocnych zdjęć na Pixel 6 i 6 Pro. Aplikacja Health Connect jest teraz preinstalowana na wszystkich urządzeniach Pixel, co działa jako nowe centrum łączące różne usługi śledzenia zdrowia i kondycji w jednym miejscu.

Google aktualizuje także Pixel Watch z obsługą wykrywania upadków, co również zostało już ogłoszone, a więcej telefonów Pixel otrzymuje najnowsze funkcje Direct my Call. Aktualizacje telefonów Pixel i Pixel Watch powinny być dostępne już dziś, ale może minąć kilka dni, zanim pojawią się na Twoim urządzeniu.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?