Skip to content

Ten adapter USB-C DisplayPort kosztuje teraz 16 USD

24 de grudzień de 2022

Kabel ma znaczenie Przejściówka z USB C na DisplayPort 1.4

USB Type-C może obsłużyć pamięć masową, wideo, audio i inne rodzaje danych, ale czasami potrzebujesz odpowiedniej przejściówki. Adapter DisplayPort firmy Cable Matters jest już w sprzedaży, co czyni go idealną opcją do podłączania ekranów lub zestawów słuchawkowych VR do urządzenia USB-C.

Firma Cable Matters obniżyła swoją przejściówkę z USB-C na DisplayPort 1.4 do 15,99 USD na Amazon, co stanowi 20% obniżkę w stosunku do pierwotnej sugerowanej ceny detalicznej i najniższą jak dotąd zarejestrowaną cenę. Adapter umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia za pomocą pełnowymiarowego kabla DisplayPort do urządzenia USB typu C. Nadal potrzebujesz kabla DisplayPort na drugim końcu do wyświetlacza, ale adapter działa z 8K przy 60 Hz lub 4K przy 144 Hz.

Ten adapter USB C DisplayPort kosztuje teraz 16 USD

Adapter Cable Matters jest przydatny przede wszystkim do podłączania laptopów i innych komputerów PC do monitorów zgodnych z DisplayPort, ale powinien również współpracować z iPadami wyposażonymi w porty USB-C (takimi jak nowy iPad 10. generacji), a także urządzeniami z systemem Android obsługującymi DisplayPort (jak większość telefonów i tabletów Samsung Galaxy). Jest również reklamowany jako kompatybilny z Oculus Rift S, jeśli podłączony komputer może obsługiwać DisplayPort 1.4.

Czy ten post był pomocny?