Skip to content

Ten adapter USB-C o wartości 40 USD może dodać dwa monitory do laptopa

23 de maj de 2023

Kiedy musisz wykonywać dużo pracy wielozadaniowej, laptop może czasami wydawać się nieco ciasny. Skonfigurowanie dedykowanego miejsca na biurku z dodatkowymi monitorami może pomóc, a teraz dostępny jest nowy adapter specjalnie do tego zadania.

Plugable ogłosił nowy adapter, który zapewnia dwa wyjścia HDMI z jednego kabla USB typu A. Jedynym wymaganiem sprzętowym jest komputer z portem USB-C, Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 lub USB4 oprócz obsługi DisplayPort 1.4 i to wszystko — po prostu podłącz monitory do laptopa i ciesz się zwiększoną powierzchnią ekranu.

Ten adapter USB C o wartosci 40 USD moze dodac dwa

Wykorzystuje grafikę Alt Mode i układ MST do wyprowadzania dwóch niezależnych wyświetlaczy z pojedynczego portu USB-C laptopa. To sprawia, że ​​jest bardzo prosty w użyciu i nie wymaga żadnej konfiguracji. Obsługuje nawet HDCP, zapewniając, że nawet jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści z Netflix, Disney+ i innych platform strumieniowych, będziesz w stanie to zrobić więc bez żadnych problemów.

Ten prosty klucz sprzętowy kosztuje 39,95 USD, a jeśli kupisz go dzisiaj, będziesz mógł zdobyć na niego kupon o wartości 2 USD, więc nie zapomnij go kupić teraz, jeśli zależy Ci na wielozadaniowym stylu życia.

Czy ten post był pomocny?