Skip to content

Ten kontroler Gamevice zamienia iPada w niesamowitą maszynę do gier w chmurze — recenzja Geek

31 de maj de 2022
8380dbac 1024x576 1

Czy chcesz komicznie dużą przenośną konsolę do gier? Cóż, jeśli masz iPada, jesteś już w połowie drogi. Gamevice właśnie wprowadziło na rynek swój kontroler iPada, akcesorium, które można podłączyć do boków iPada i ma certyfikat Xbox Cloud Gaming.

Podczas gdy kolekcja gier AAA w App Store jest nieco szczupła, granie w chmurze może odblokować konsolę na iPadzie. Ponieważ gry w chmurze stają się coraz bardziej popularne, akcesoria takie jak Gamevice mają mnóstwo sensu (nawet jeśli wyglądają nieco głupio).

I ku mojemu zaskoczeniu Gamevice oferuje kilka naprawdę atrakcyjnych funkcji, takich jak ładowanie przelotowe, zintegrowane gniazdo słuchawkowe oraz pełna gama przycisków i wyzwalaczy, które pasują do układu Xbox.

Sam kontroler Gamevice iPad.

Kontroler jest również dostarczany z miesięczną subskrypcją Xbox Game Pass, która odblokowuje ogromny wybór gier w chmurze. Te gry mogą być przesyłane strumieniowo bezpośrednio na iPada, o ile masz przyzwoite połączenie internetowe. Oczywiście możesz także używać Gamevice do zwykłych gier na iPada, NVIDIA GeForce Now i Stadia.

Niestety, kontroler Gamevice działa tylko ze „starszymi” modelami iPada – jeśli Twój iPad ma gniazdo USB-C, będziesz musiał znaleźć inny kontroler. Pełna lista kompatybilnych iPadów obejmuje iPady od 5. do 9. generacji, iPad Air 2 i 3 oraz iPad Pro 10,5 cala.

Możesz teraz zamówić kontroler Gamevice iPad za 100 USD. Gamevice sprzedaje również kontrolery do iPhone’ów i urządzeń z Androidem, które kosztują odpowiednio 80 i 60 USD.

Czy ten post był pomocny?