Skip to content

Ten mały komputer MSI jest pełen mocy

21 de styczeń de 2023
msi

MSI Cubi 5 12M

Idąc za przykładem Maca Mini, pojawiło się ostatnio wiele kompaktowych komputerów PC z systemem Windows i solidnym sprzętem. Jeśli jednak żaden nie wpadł Ci w oko, być może ten komputer firmy MSI to zrobi.

MSI właśnie wypuściło nowy mały komputer o nazwie Cubi 5 12M i jest całkiem niesamowity. Komputer jest zasilany układami Intel 12. generacji, aż do Intel Core i7-1255U, który jest układem klasy laptopów — nie spodziewaj się, że w tak małej obudowie będzie pełnoprawny procesor do komputerów stacjonarnych.

Schodzi tak nisko, jak i5-1215U, jeśli nie potrzebujesz mocy i7. Możesz także spakować do 64 GB pamięci DDR4, a nawet masz wiele opcji przechowywania, w tym gniazdo m.2 oraz 2,5-calową wnękę na dysk twardy.

Jeśli chodzi o inne specyfikacje, ten komputer obsługuje Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2, a z tyłu mamy porty DisplayPort i HDMI oraz dwa porty typu A z tyłu. Idąc na przód, otrzymujemy jeszcze dwa porty typu A i jeden pojedynczy port typu C. Komputer jest dostarczany z zasilaczem o mocy 65 W, dzięki czemu jest tak wydajny, jak to tylko możliwe — kolejny punkt na korzyść małych komputerów.

To świetny komputer typu barebone, który można uzyskać za naprawdę kompaktowy rozmiar, a model z niższej półki kosztuje 450 USD, a ceny sięgają prawie 1000 USD w zależności od potrzebnych specyfikacji.

źródło: lipputing

Czy ten post był pomocny?