Skip to content

Ten sposób na mierzenie taśmy pomoże w tych wewnętrznych narożnikach — LifeSavvy

22 de marzec de 2022
7cc5a5ba

Jeśli planujesz zamontować nowe rolety, prawdopodobnie będziesz musiał wejść do rogów parapetu, aby zmierzyć. Oznacza to, że będziesz musiał zgiąć taśmę mierniczą, w wyniku czego obliczenia mogą się nie powieść. Okazuje się jednak, że jest na to hack!

Już nigdy nie będziesz musiał zginać taśmy mierniczej, ponieważ możesz wierzyć lub nie, to poręczne narzędzie ma wbudowany pomiar.

Rebecca Propes, była zawodniczka NBCRobić to,zabrała ją do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić, jak korzystać z rogów taśmy mierniczej i jak dostać się do ciasnych przestrzeni. Chociaż korzystanie z tego narzędzia jest dość proste, jest jedna rzecz, o której możesz nie wiedzieć: większość z nich ma nadrukowaną długość na podstawie.

Na przykład na odwrocie miarki Propes’tape znajduje się wymiar określający jej szerokość. Dlaczego to jest ważne? Cóż, jeśli znasz szerokość narzędzia (która w jej przypadku wynosiła 1-3/4 cala), wystarczy dodać ją do swojego pomiaru na taśmie.

Bum! Już nigdy nie będziesz musiał zginać taśmy, aby zmieścić się w kącie. Dodatkowo będziesz wiedział, że otrzymujesz tak dokładną liczbę, jak to tylko możliwe.

Niezależnie od tego, czy jesteś już doświadczonym majsterkowiczem, czy planujesz wiosenną renowację, dzięki tej sztuczce możesz w pełni wykorzystać swoją taśmę mierniczą.

Czy ten post był pomocny?