Skip to content

Ten wydrukowany w 3D adapter DualSense pozwala grać na PS5 jedną ręką — Recenzja Geek

10 de styczeń de 2022
86de737a 1024x576 1

Xbox jest prawdopodobnie najlepszą marką gier pod względem dostępności urządzeń, ale to nie powstrzymało graczy przed opracowaniem własnych narzędzi ułatwień dostępu dla PlayStation. Wystarczy zapytać YouTubera Akaki Kuumerie, który zaprojektował imponujący adapter PS5 DualSense, który umożliwia obsługę kontrolera jedną ręką.

Jednoręczny adapter DualSense jest co najmniej całkiem interesujący. Wspornik jest przymocowany do górnej części kontrolera, zapewniając małe przełączniki do uruchamiania przycisków D-Pad i ramię jedną ręką. Dodatkowy uchwyt zatrzaskuje się na lewym drążku i owija się wokół kontrolera, umożliwiając korzystanie z drążka poprzez obracanie kontrolera na udzie lub innej powierzchni.

  • Tylko przycisk Udostępnij jest poza zasięgiem podczas korzystania z tego jednoręcznego adaptera, co jest akceptowalnym kompromisem. A ponieważ technologia DualSense jest symetryczna, gracze mogą odwrócić ten projekt przed drukowaniem, jeśli chcą (lub muszą) używać lewej ręki.

    Zanim obejrzałem film Akaki Kuumerie na YouTube, byłem szczerze trochę sceptycznie nastawiony do tego moda. Ale to działa. Jestem szczególnie pod wrażeniem mocowania drążka, które pomaga zrównoważyć ciężki kontroler, a także zapewnia pełną kontrolę nad ruchem drążka.

    Akaki zrobił ten załącznik na konkurs „modów do kontrolera zatrzaskowego”, który sugeruję sprawdzić. Możesz zainstalować pliki i przeczytać instrukcje dotyczące tego załącznika w Prusa Printers.

    Źródło: Akaki Kuumerie przez Engadget

    Czy ten post był pomocny?