Skip to content

Ten zabawny Deepfake zastępuje nowego Batmana Batmanem z lat 60. – Recenzja Geek

2 de maj de 2022
054aa06f 1024x576 1

Może zostawiłeś nowyOrdynans film myśląc, że jest zbyt ciemny i ostry. To zrozumiałe; już dawno spóźniliśmy się na głupkowatego Adama Westa lub George’a ClooneyaOrdynans. A jeśli się ze mną nie zgadzasz, może ten zabawny zwiastun deepfake poprawi twoją błędną opinię.

Dziwny zespół z Corridor, który regularnie publikuje dziwaczne filmy popkulturowe, zdołał wbić Adama Westa w lata 2022Batman. To było ogromne przedsięwzięcie, które wymagało technologii deepfake, korekcji kolorów i mnóstwa edycji dźwięku. Ale wynik jest wspaniały.

  • Ten deepfake zwiastun zawiera kilka czci dla staregoOrdynans, w tym klasyczny Batkopter, Batphone i Batmobil. Komicznie duża bomba z lat 1966Batman nawet pojawia się, a złoczyńcy, tacy jak The Riddler i The Penguin, wyglądają tak samo, jak 60 lat temu.

    Corridor przygotował nawet szczegółowy film z tworzenia, aby pokazać, jak stworzył zwiastun deepfake. To naprawdę dozy i sprawia, że ​​żałuję, że małe studia nie miały absurdalnych funduszy potrzebnych do robienia filmów pełnometrażowych.

    Brakuje tylko Earthy Kitt. Gdzie ona jest?

    Czy ten post był pomocny?