Skip to content

TerraMaster przyspiesza swoją grę NAS dzięki dwóm nowym opcjom premium — recenzja Geek

19 de kwiecień de 2022
b129daf2 1024x576 1

TerraMaster rozwija swoją grę, przechodząc od linii popularnych, ale niedrogich opcji NAS do tworzenia różnych typów premium. Firma właśnie ogłosiła dwie nowe obudowy NAS klasy premium, które wydają się dorównywać swoim konkurentom z wyższej półki.

Aby jednak konkurować na tym poziomie, TerraMaster miał dużo pracy do wykonania. Dlatego wprowadził TOS 5.0 ze zmodernizowanym interfejsem użytkownika, aby był łatwiejszy w użyciu i bogatszy w funkcje. I nie martw się, podczas gdy TerraMaster zachował to samo aluminiowe wykończenie zewnętrzne, ulepszył również wnętrze, zapewniając ogólnie lepsze wrażenia.

Dzięki tym wszystkim niezbędnym ulepszeniom, dwie nowe obudowy NAS — F2-423 i F4-423 — są gotowe na wszystko. Chociaż oba wyglądają podobnie, a nawet mają te same specyfikacje, są dwie rzeczy, które je określają: ilość zatoki i cena. Nowy F2-423 ma dwie wnęki na dyski, co daje łączną pojemność 40 TB, a F4-423 podwaja to, co daje cztery wnęki i łącznie 80 TB.

TerraMaster dorzucił również imponujący czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5105 dla obu, aby umożliwić zwiększenie prędkości do 2,9 GHz i może obsługiwać takie rzeczy, jak maszyna wirtualna lub serwer Plex Media Server. Mają również 4 GB pamięci RAM DDR4 po wyjęciu z pudełka, ale jeśli chcesz, będziesz mieć możliwość zwiększenia jej do 32 GB. Oba mają również dwa gniazda M.2 dla obsługiwanych dysków M.2 i umożliwiają buforowanie SSD.

Gotowy na skok? Możesz kupić nowy TerraMaster F2-423 za 380 USD na stronie firmy, a nowy F4-423 za 500 USD.

przez Centrum Windows

Czy ten post był pomocny?