Skip to content

Tesla ponownie oferuje zdyskontowany pakiet „Self Driving” – Recenzja Geek

25 de czerwiec de 2022
8b4dc9e0 1024x576 1

Przykłady automatycznej zmiany pasa i automatycznego parkowania z ulepszonym autopilotem.

Tesla odwróciła jeden ze swoich największych błędów. Właśnie ponownie uruchomiono ulepszonego autopilota (EAP) w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, dając kierowcom dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne parkowanie i zmiana pasa ruchu za 6000 USD. To połowa ceny pakietu Full Self Driving (FSD).

Twórcy Tesli początkowo zabili EAP, aby wzmocnić FSD. Oba pakiety oferują podobny zestaw funkcji, choć oczywiście FSD zapewnia również wczesny dostęp do „prawdziwej autonomicznej jazdy”. Dlatego kosztuje 12 000 $.

Niestety, wersja beta Full Self Driving nie zbliża się do „prawdziwej samodzielnej jazdy”. A niektórzy ludzie nie chcą płacić tysięcy dodatkowych tylko za obietnicę, że „twój samochód w końcu sam się poprowadzi”.

Zamiast płacić 12 000 USD za FSD, klienci mogą teraz wydać tylko 6 000 USD na EAP. Ten tańszy pakiet odblokowuje nawigację po autopilocie, automatycznej zmianie pasa, autoparkowaniu, przywołaniu i inteligentnym przywołaniu. (Brakuje tylko znaku stopu i sygnalizacji świetlnej. I oczywiście wersji beta autonomicznej jazdy).

Klienci w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie mogą zamówić EAP podczas konfigurowania zakupu Tesli online. Zwróć uwagę, że FSD będzie drożeć, ponieważ zbliża się do systemu „prawdziwie samojezdnego” – może to zająć Tesli kilka lat, więc kupowanie FSD teraz może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w przyszłości.

Źródło: Tesla przez Drive Tesla Canada

Czy ten post był pomocny?