Skip to content

To jest Google Pixel Fold

4 de maj de 2023
vlcsnap 2023 05 04 13h49m09s177 1024x575 1

Otwarto renderowanie Pixel Fold

Od lat mówi się, że Google pracuje nad składanym smartfonem, a kilka ostatnich przecieków wskazywało na jego premierę podczas przyszłotygodniowej imprezy Google I/O. Co zaskakujące, Google poszedł do przodu i ujawnił dziś urządzenie.

Google oficjalnie ogłosił Pixel Fold na koncie Made by Google na Twitterze, pokazując renderowanie wideo z otwarcia telefonu i datę 10 maja – dzień przemówienia Google I/O. Jak sugerowały wszystkie przecieki, jest to składany telefon w stylu książki, taki jak Samsung Galaxy Z Fold. Większość obecnych składanych urządzeń dostępnych obecnie na rynku wykorzystuje ten projekt lub układ przypominający telefon z klapką z jednym bardzo wysokim ekranem, jak Galaxy Z Flip lub Moto Razr.

Nie ujawniono żadnych innych informacji o telefonie, w tym o sprzęcie czy aparatach. Poprzednie przecieki i plotki wskazywały na 5,79-calowy wyświetlacz na okładce i 7,68-calowy ekran wewnętrzny. Wydaje się również, że z tyłu znajdują się dwie kamery i jedna nad wyświetlaczem wewnętrznym. Tył telefonu wygląda prawie identycznie jak Pixel 6 i Pixel 7, z dużą częścią przypominającą wizjer zawierającą kamery.

Jeśli inne składane telefony są warte uwagi, Pixel Fold będzie prawdopodobnie droższy i bardziej delikatny niż typowe nieskładane flagowe smartfony. Mimo to, w oparciu o to, co widzieliśmy do tej pory, nie wydaje się być gorszy niż Galaxy Z Fold – co samo w sobie jest osiągnięciem.

Możesz zarejestrować się, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące Pixel Fold w Google Store.

Źródło: Wykonane przez Google

Czy ten post był pomocny?