Skip to content

To twoja ostatnia szansa na obejrzenie seriali Marvela od Netflix

12 de luty de 2022
daredevil netflix

Jeśli jesteś fanem programów Marvel’s Netflix, będziesz chciał się upewnić, że obejrzysz je wszystkie, ponieważ mają opuścić Netflix 28 lutego 2022 r.

Według serwisu Netflix,Śmiałek, Luke Cage, Jessica Jones, Żelazna Pięść, Punisheroraz Obrońcy wszyscy opuszczą Netflix, ponieważ umowa między usługą przesyłania strumieniowego wygaśnie pod koniec lutego. The Verge rozmawiał z ludźmi z Netflixa i Disneya, którzy potwierdzili raport.

To pozostawia te cieszące się uznaniem krytyków programy w pewnym sensie, ponieważ nie ma sposobu, aby wiedzieć, gdzie trafią, gdy zostaną usunięte z katalogu Netflix. Czy Disney je złapie i umieści w Disney+? Czy Netflix podpisze nową umowę, aby przywrócić to do usługi? W tym momencie możemy jedynie spekulować na temat przyszłości tych nieruchomości.

Niektóre postacie z programów Netflix zaczęły pojawiać się w Marvel Cinematic Universe. Na przykład, fantastyczny portret Daredevila Charliego Coxa pojawił się w Spider-Man: Bez drogi do domu. To może być pierwszy znak, że Disney jest gotowy przejąć na własność The Defenders i połączyć ich z resztą świata Marvela.

Śmiałek został wydany w 2015 roku, więc widzowie Netflix nie mieli wystarczająco dużo czasu, aby go obejrzeć. Jednak nadal smutne jest oglądanie wielu wysokiej jakości programów bez domu, przynajmniej na razie. Miejmy nadzieję, że gdzieś się pojawią, ponieważ szkoda byłoby, gdyby te programy po prostu zaginęły w historii.

Czy ten post był pomocny?