Skip to content

To ulepszenie kija rozwiązuje problemy z dryfem Joy-Con – Recenzja Geek

23 de styczeń de 2023

wymienne drążki joycon.

Nintendo Switch to doskonała przenośna konsola do gier, ale nie jest pozbawiona problemów. Jeśli jesteś zagorzałym graczem, który kocha Switcha, istnieje duża szansa, że ​​doświadczyłeś „Joy-Conowego dryfu”, w którym joysticki są wybredne. Na szczęście jedna firma ma rozwiązanie.

Z powodu nadmiernego lub długotrwałego użytkowania niektórzy gracze mogą zauważyć, że Switch myśli, że dotykasz joysticków, kiedy tak nie jest. Elementy fizyczne zużywają się z czasem. W rezultacie postacie lub menu gry poruszają się same, co wszyscy nazywamy „dryfem”.

Na szczęście GuliKit, popularny producent akcesoriów, wypuścił zamienniki joysticka, które nigdy nie powinny mieć takiego problemu. Nazywa się je GuliKit Hall Effect Joysticks, które wykorzystują „mechanizm bezdotykowy Halla”, który nie zużywa się i powinien na zawsze zapobiegać dryfowaniu Joy-Con.

Te małe zamienniki joysticka Joy-Con kosztują tylko około 30 USD, są w 100% kompatybilne bez modyfikacji, a trzeba zdemontować kilka rzeczy i wrzucić je. Ponadto firma twierdzi, że te zamienniki są wyposażone w technologię o niskim poborze mocy i zużywają około 50% mniej bateria niż oryginały. I chociaż nie wydłuży to sesji grania o tonę, liczy się każdy drobiazg.

Aby było jeszcze łatwiej, możesz obejrzeć film iFixit, aby zmienić je samodzielnie, nie wychodząc z domu. To z pewnością unieważni twoją gwarancję, ale będzie tego warte dla gry bez dryfu. Chwyć teraz parę na Amazon z linku poniżej.

To ulepszenie kija rozwiazuje problemy z dryfem Joy Con Recenzja

przez Gizmodo

Czy ten post był pomocny?