Skip to content

Trackery Fitbit mają teraz więcej funkcji za darmo

16 de marzec de 2023
Fitbit fall 2022

Firbit Inspire 3, Fitbit Verse 4 i Fitbit Sense 2

Produkty Fitbit firmy Google są świetne, ale wiele z ich najlepszych funkcji jest zablokowanych za zaporą płatną. Mimo to Google powoli, ale zdecydowanie udostępnia je wszystkim. Najnowszą funkcją, która zostanie udostępniona użytkownikom bezpłatnych, jest rozszerzenie pulpitu nawigacyjnego wskaźników zdrowotnych, które będzie teraz wyświetlać więcej kluczowych informacji o Tobie.

W ramach najnowszych ogłoszeń związanych ze zdrowiem firma Google ogłosiła wprowadzenie kilku kluczowych ulepszeń w panelu wskaźników zdrowotnych. Teraz aplikacja na telefonie będzie wyświetlać zarówno historyczne, jak i aktualne dane dotyczące częstości oddechów, zmienności tętna i tętna spoczynkowego, a także nasycenia tlenem (SpO2) i temperatury skóry.


Google

Dzięki temu Fitbit staje się wszechstronnym narzędziem, nawet dla niepłacących użytkowników, do sprawdzania aktualnej kondycji / stanu zdrowia, bardziej dogłębnym niż niektóre inne smartwatche. Pojawia się jednak, ponieważ Fitbit usuwa przygody społeczności, wyzwania i otwarte grupy.

Pamiętaj, że aplikacja Fitbit jest kompatybilna nie tylko z opaskami i zegarkami Fitbit, ale także z Google Pixel Watch, pierwszym i najnowszym smartwatchem Google Wear OS. Więc jeśli go masz, możesz skorzystać z tej i wielu innych funkcji oferowanych obecnie przez Fitbit.

Pobierz aplikację, jeśli chcesz to wszystko sprawdzić.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?