Skip to content

Tryb gotowości zmieni iPhone’a w inteligentny wyświetlacz

7 de czerwiec de 2023
52422415722 9d846c78fe o

Inteligentne wyświetlacze są świetne. Dostarczają informacji w mgnieniu oka, gdy leżą na stole, takich jak godzina, pogoda lub stare zdjęcia. Teraz Apple zmieni Twój iPhone w jeden.

Nowa aktualizacja Apple iOS 17, która ma zostać wprowadzona jeszcze w tym roku, dodaje nową opcję o nazwie StandBy. Zmieni Twój telefon w inteligentny wyświetlacz, gdy ładujesz go przez MagSafe i odłożysz go w stacji dokującej. Pokaże Ci pełnowymiarowy zegar, widoczne widżety, stare zdjęcia, większe powiadomienia, Siri i sterowanie muzyką.

Funkcja StandBy to sposób na śledzenie tego, co dzieje się na telefonie. Wygląda na duży, dzięki czemu można na niego patrzeć z daleka. Zasadniczo inteligentny wyświetlacz bez nazwy. Apple ma rozbudowany ekosystem inteligentnego domu i faktycznie produkuje własny sprzęt do inteligentnego domu, w tym gamę HomePod, ale jeszcze nie stworzył prawdziwego inteligentnego wyświetlacza. Chociaż nie jest to praktyczny zamiennik, ponieważ jest to Twój telefon i musisz go zabrać, gdy tylko skończy się ładować, pokazuje, jak mógłby wyglądać potencjalny inteligentny wyświetlacz firmy Apple.

Jeśli chcesz to sprawdzić, miej oko na aktualizację iOS 17 jeszcze w tym roku.

źródło: jabłko

Czy ten post był pomocny?