Skip to content

Trzeci najsłodszy droid z „Gwiezdnych wojen” trafi do LEGO — Recenzja Geek

31 de maj de 2022
f0b2b8f1

W świecie uroczychGwiezdne Wojny droidy, kolejność idzie na R2D2, BB8, a następnie BD-1. C3PO jest niesamowity, ale nie uroczy. A jeśli zgadzasz się z tą listą, z przyjemnością usłyszysz, że wygląda na to, że LEGO wyda zestaw BD-1.

BD-1, jeśli nie jesteś zaznajomiony, to model droida, który pojawił się po raz pierwszy wStar Wars Jedi: Upadły zakon. Droid wyraźnie różni się od innych znanych modeli tym, że podróżuje na dwóch nogach do chodzenia w rozmiarze wystarczająco małym, aby wskoczyć na twoje ramię. Służy jako pomocny pomocnik w grze, zapewniając stymulanty lecznicze, skany wyposażenia, reflektory i nie tylko. Inny model BD miał nawet krótki epizod w ostatnim czasieBoba Fetta Model.

Zestaw droidów LEGO BD-1

Chociaż LEGO jeszcze tego nie zapowiedziało, zestaw można już znaleźć na jego stronie w przedsprzedaży, co daje nam wszystkie potrzebne nam szczegóły. Zestaw LEGO BD-1 będzie zawierał 1062 części i powinien być odpowiedni dla dzieci w wieku 14 lat i starszych. Jak to często bywa w przypadku LEGOGwiezdne Wojny BD-1 będzie również wyposażony w plakietkę i stojak, który będzie można postawić obok niego.

Model BD-1 jest nawet ruchomy i możesz przechylać jego głowę do przodu, do tyłu i na boki. Zgodnie z grą LEGO BD-1 ma przegrodę na elementy pojemnika na stymulator. Jeśli wolisz instrukcje cyfrowe, tutaj też masz szczęście. Możesz użyć aplikacji Instrukcje budowania LEGO, aby złożyć to razem.

LEGO BD-1 jest już dostępny w przedsprzedaży i zostanie wydany 1 sierpnia. Zestaw kosztuje 99,99 dolarów.

Czy ten post był pomocny?