Skip to content

Twitter pracuje nad przyciskiem edycji, a nie z powodu Elona Muska – Recenzja Geek

6 de kwiecień de 2022
586e508f 1024x576 1

Czy ci się to podoba, czy nie, Twitter wreszcie dostanie przycisk edycji. Firma potwierdza, że ​​rozpoczęła prace nad przyciskiem edycji w 2021 roku i że w nadchodzących miesiącach będzie testować tę funkcję z płatnymi użytkownikami Twitter Blue.

Twitter ogłosił nową funkcję 1 kwietnia, wiedząc, że ludzie pomyślą, że to żart. Firma właśnie wystosowała odpowiednie ogłoszenie, w tym zwiastun wideo pokazujący przycisk edycji w akcji.

Chociaż przeznaczenie przycisku edycji jest dość oczywiste (pozwala edytować tweety), nie jesteśmy do końca pewni, jak ta funkcja będzie działać. W najlepszym przypadku Twitter pozwoli użytkownikom zobaczyć wszelkie zmiany wprowadzone w tweecie, zmniejszając w ten sposób zamieszanie na platformie i ograniczając rozpowszechnianie dezinformacji.

Twitter pośrednio wyjaśnił, że Elon Musk nie ma nic wspólnego z przyciskiem edycji. Musk niedawno kupił 9% udziałów w firmie (ignorując zasady handlowe SEC) i został powołany do jej rady dyrektorów. On także udostępnił ankietę pytając użytkowników, czy chcą przycisku edycji, na co większość odpowiedziała „tak”.

Nie jesteśmy pewni, kiedy przycisk edycji zostanie uruchomiony, ale powinien pojawić się w nadchodzących miesiącach. W momencie premiery będzie dostępny tylko dla płacących użytkowników Twitter Blue.

Czy ten post był pomocny?