Skip to content

Twoi ulubieni animowani bohaterowie „Wojen klonów” są teraz w hełmach LEGO — recenzja Geek

27 de styczeń de 2023
cac4fc2a 1024x576 1

Hełm dowódcy klonów Cody'ego LEGO siedzi na stosie książek.

Wygląda na to, że LEGO w końcu oddaje hołd najlepszymGwiezdne Wojny seria. Firma właśnie ujawniła swoje hełmy Captain Rex i Clone Commander Cody. Przedstawiający dwóch najlepszych bohaterów z seriiWojny klonów serialu animowanego, zestawy te są dostępne w przedsprzedaży w cenie 70 USD za sztukę.

Obie LEGOWojny klonów hełmy mierzą około 8 cali wysokości i mają małą tabliczkę. Zawierają też mnóstwo drobnych szczegółów, w tym liczniki z boku hełmu kapitana Rexa i pomarańczową flarę na łańcuchu komandora Cody’ego.

Zestaw Captain Rex zawiera 854 elementy, podczas gdy Commander Cody to tylko 776 elementów. Przypuszczalnie Kapitan Rex potrzebuje dodatkowych elementów, ponieważ ma hełm fazy II z „podwójnym podbródkiem” i tak dalej. Zestaw Commander Cody wykorzystuje prostszy projekt hełmu Fazy I.

Oczywiście te zestawy są dość małe. LEGO ma tendencję do oferowania większych hełmów dla niektórych bardziej znanychGwiezdne Wojny postaci i mamy nadzieję, że te Klony zostaną potraktowane w ten sam sposób w przyszłości. Na razie będziesz musiał sobie poradzić z mniejszymi popiersiami swoich ulubionych Klonów.

Hełmy LEGOCaptain Rex i Clone Commander Cody są już dostępne w przedsprzedaży. Kosztują 70 USD za sztukę, a zamówienia rozpoczynają się 1 marca.

Hełm Kapitana Rexa LEGO

To 8-calowe popiersie LEGO wiernie odwzorowuje hełm Kapitana Rexa. Składa się z 854 elementów i jest wyposażony w tabliczkę znamionową.

1674815398 936 Twoi ulubieni animowani bohaterowie „Wojen klonow sa teraz w helmach

Hełm Cody’ego dowódcy klonów LEGO

Wspomnij najlepszą serię Gwiezdnych Wojen dzięki temu 8-calowemu hełmowi Clone Commander Cody. Zawiera 766 elementów i małą tabliczkę.

źródło: lego

Czy ten post był pomocny?