Skip to content

Twój Google Pixel 6 właśnie otrzymał duże ulepszenie aparatu – Recenzja Geek

9 de kwiecień de 2023
bcabd72d

Google Pixel 6 Pro obok Pixela 6

Kiedy Google ogłosił spadek funkcji March Pixel, wprowadził kilka ulepszeń w dziale kamer. Jednak nie wszystkie od razu pojawiły się w przypadku Pixela 6 i Pixela 6 Pro, ale nowa aktualizacja aplikacji Aparat Google umożliwiła teraz zmiany.

Podczas ogłoszenia Google potwierdziło, że jego szybszy tryb Night Sight z serii Pixel 7 trafi do starzejących się Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Pozwala to na szybsze robienie zdjęć w nocy lub przy słabym oświetleniu, nie wspominając o ogólnie lepszych zdjęciach.

Teraz wg 9to5Google, najnowsza aktualizacja aplikacji Aparat Google v8.8 w Sklepie Play zawiera zmiany. Zasadniczo właściciele Pixela 6 mogą wybrać długość czasu otwarcia migawki podczas robienia zdjęć Night Sight, zmniejszając rozmycie obrazu i oferując więcej możliwości robienia świetnych zdjęć.

Po otrzymaniu najnowszej aktualizacji Aparatu Google (i marcowej wersji) zauważysz nową opcję przy przełączaniu się na Night Sight. Użytkownicy mogą wybrać, czy robić zdjęcia od dwóch do sześciu sekund.

Warto zauważyć, że użycie szybszej dwusekundowej migawki dla Night Sight sprawi, że robienie zdjęć będzie szybsze i łatwiejsze, z mniejszym rozmyciem ruchu, ale nie uchwyci też tak dużo światła. Tak czy inaczej, użytkownicy mają teraz więcej opcji podczas robienia zdjęć w mniej niż idealnych warunkach oświetleniowych.

Najnowsza aktualizacja Aparatu Google do wersji 8.8 jest powoli udostępniana użytkownikom. Więc jeśli nie dostaniesz tego od razu, bądź cierpliwy, a dostaniesz to wystarczająco szybko.

przez programistów XDA

Czy ten post był pomocny?