Skip to content

Twój następny lot samolotem Delta może mieć darmowe Wi-Fi

7 de styczeń de 2023
Shutterstock 712693495

Wi-Fi w samolocie to często dodatek premium, za który płacisz podczas rezerwacji lub zaraz po wejściu na pokład samolotu. Delta zmienia tę formułę, obiecując bezpłatne Wi-Fi w samolotach od lutego.

Delta ogłosiła, że ​​we współpracy z T-Mobile od 1 lutego zapewnia bezpłatne Wi-Fi w większości krajowych samolotów, co czyni ją pierwszą dużą amerykańską linią lotniczą, która oferuje taką usługę. Do końca 2023 roku 700 samolotów wyposażonych w Viasat będzie miało darmowe Wi-Fi, a Delta chce wprowadzić tę funkcję również do lotów międzynarodowych i regionalnych do końca 2024 roku.

Wielu klientów T-Mobile ma już darmowe Wi-Fi podczas lotów Delta, ale ostatecznie Delta przynosi korzyści wszystkim swoim pasażerom. Aby skorzystać z tej korzyści, wystarczy zalogować się na swoje konto Delta SkyMiles (które można utworzyć bezpłatnie), a połączenie będzie bezpłatne.

Delta specjalnie nazywa to „szybkim, darmowym Wi-Fi” i chociaż linia lotnicza nie podaje żadnych konkretnych liczb, Wi-Fi Delta jest przyzwoite w porównaniu z typowym Internetem pokładowym. Będziemy musieli zobaczyć, czy nadal będzie tak dobry, gdy będzie dostępny dla wszystkich.

źródło: Delta Airlines

Czy ten post był pomocny?