Skip to content

Twoja biblioteka Steam trafi do okularów AR Nreala – Recenzja Geek

16 de czerwiec de 2022
87cbdfa3

Okulary nreal AR grające w Dirt Rally na Steam

Chińska firma Nreal, zajmująca się rozszerzoną rzeczywistością (AR), ogłosiła, że ​​wprowadza wybrane gry Steam do swoich popularnych okularów Nreal Light i Nreal Air AR. W ten sposób użytkownicy mogą cieszyć się niektórymi ze swoich ulubionych tytułów Steam bezpośrednio z kanapy.

Okulary Nreal Light już przyciągnęły uwagę graczy, ponieważ mogą przesyłać strumieniowo tytuły z Xbox Cloud Gaming i innych usług przesyłania strumieniowego na 200-calowy wirtualny duży ekran bezpośrednio na twojej twarzy.

Teraz firma wydała pierwszą wersję beta „Steam for Nreal”, która pozwala wybranym grom Steam, w tym całej serii Halo i innym tytułom, współpracować z jej okularami AR. I chociaż aplikacja jest teraz w wersji beta i nieco kłopotliwa w konfiguracji, firma poinformowała, że ​​będzie w pełni dostępna pod koniec czerwca.

Obecnie Nreal twierdzi, że wsparcie jest ograniczone do wybranych tytułów, ale wkrótce planuje zwiększyć kompatybilność z całą biblioteką Steam, a także wydać więcej aplikacji i usług.

Dla tych, którzy się zastanawiają, okulary Nreal AR łączą się ze smartfonami z Androidem i nie są tak w pełni funkcjonalne, jak coś takiego jak HoloLens lub MagicLeap Microsoftu. To powiedziawszy, nadal są dobrą opcją, biorąc pod uwagę znacznie bardziej rozsądną cenę.

Nreal ogłosił również swoje wydarzenie dla programistów „AR Jam”, które rozpocznie się 27 czerwca. Firma prawdopodobnie ogłosi nowe projekty i zorganizuje konkursy dla deweloperów z główną nagrodą w wysokości 10 000 USD.

Wypróbuj dodatek Steam lub, jeśli jesteś zainteresowany, weź okulary Nreal Light AR z poniższego linku.

przez AndroidCentral

Czy ten post był pomocny?