Skip to content

Twoja praca może dać Ci darmowe konto Spotify Premium

4 de kwiecień de 2023
52690208527 bb69a38d08 o

Miejsca pracy często zapewniają korzyści za pośrednictwem firm zewnętrznych, takie jak zniżki w niektórych sklepach lub różne członkostwa. Jedna korzyść może stać się bardziej powszechna w nadchodzących tygodniach i miesiącach: subskrypcja Spotify Premium.

Spotify ogłosiło dzisiaj, że otworzy Spotify for Work dla większej liczby firm, co pozwoli firmom oferować bezpłatną subskrypcję Spotify Premium swoim pracownikom jako korzyść. Program jest otwarty dla każdej firmy zatrudniającej ponad 50 000 pracowników — przepraszam, sklepy typu mom and pop.

Spotify od lat eksperymentuje z opcją zasiłku pracowniczego. Nowa dostępność pojawia się po próbie testowej z globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi Accenture w zeszłym roku. Wcześniej szeroko zakrojona umowa Spotify ze Starbucks w 2015 r. obejmowała bezpłatny dostęp do Spotify Premium dla wszystkich pracowników (który nadal wydaje się być dostępny).

Jeśli zdarzy ci się pracować w większej firmie, możesz zobaczyć bezpłatny dostęp do Spotify wymieniony jako bonus w przyszłości. Miejmy jednak nadzieję, że Twoi współpracownicy nie będą puszczać swoich list odtwarzania w biurze.

Źródło: Newsroom Spotify

Czy ten post był pomocny?