Skip to content

Ustaw i zapomnij Sposób na wyczyszczenie nieprzyjemnej kuchenki mikrofalowej – LifeSavvy

14 de kwiecień de 2022

Mikrofalowy odkurzacz parowy Angry Mama.

Otwierasz mikrofalówkę tylko po to, by pamiętać, że jest pokryta mazią na dachu i ścianach. Sama myśl o oczyszczeniu go jest wyczerpująca. Cóż, mamy dobre wieści: nie musisz tego wszystkiego zdrapywać.

Jest zestaw i zapomnij o metodzie czyszczenia kuchenki mikrofalowej na parze. Wystarczy napełnić kubek, miskę lub miarkę wodą, a następnie podgrzewać w mikrofalówce przez dwie do trzech minut. Gdy wszystko będzie zaparowane w środku, osad zmięknie, co pozwoli łatwo go wytrzeć.

W razie potrzeby możesz użyć delikatnego płynu do mycia naczyń i ciepłej wody, aby dokładniej wyczyścić. Następnie po prostu osusz ręcznikiem z mikrofibry, a Twoja kuchenka mikrofalowa będzie jak nowa.

Chcesz jeszcze łatwiej wykonać pracę? Podnieś środek czyszczący Angry Mama do mikrofalówki. Po prostu napełnij Angry Mama równymi częściami wody i octu, podgrzewaj ją w mikrofalówce przez pięć do siedmiu minut, a para wypłynie z jej głowy, ponieważ jest zła na to, jak paskudna jest twoja kuchenka mikrofalowa!

Po zakończeniu gotowania na parze wystarczy wyjąć narzędzie, wytrzeć wnętrze kuchenki mikrofalowej i gotowe.

1649939895 522 Ustaw i zapomnij Sposob na wyczyszczenie nieprzyjemnej kuchenki mikrofalowej –

Jeśli czyszczenie Twojej kuchenki mikrofalowej nadal znajduje się na dole Twojej listy wiosennych porządków, ugotuj ją na parze!

Czy ten post był pomocny?