Skip to content

Uważaj na oszustwa Wordle na iPhonie i Androidzie

12 de styczeń de 2022
wordle blank featured

Wordle jest teraz wszędzie. Popularna gra w odgadywanie słów zainspirowała naśladowców wypełnionych reklamami i innych oszustw na iPhone’a i Androida. Uwaga: nie ma oficjalnych aplikacji Wordle. Jest tylko jeden oficjalny sposób gry.

Zasadniczo istnieje jedna oficjalna wersja Wordle i znajduje się ona na thepowerlanguage.co.uk/wordle/domain. Nie ma oficjalnej aplikacji na żadnej platformie mobilnej. Jeśli szukasz Wordle w jednym z popularnych sklepów z aplikacjami i znajdziesz aplikację o tej nazwie, nie jest to oryginalna gra.

Oczywiście nie ma gwarancji, że aplikacja o nazwie „Wordle” w App Store lub Google Play jest złośliwa. W rzeczywistości może to być ktoś, kto chce wskoczyć do szumu, wypuszczając naśladowczą grę o tej samej nazwie, próbując uzyskać więcej pobrań (i prawdopodobnie wyświetlać reklamy, aby zarobić trochę pieniędzy), co nie jest dużo lepsze.

Mówiąc prościej, jeśli chcesz uzyskać codzienną poprawkę Wordle, musisz wejść na oficjalną stronę i odtworzyć ją w przeglądarce internetowej. Na razie żadne aplikacje zawierające wirusową grę słowną nie są oryginalną grą. W najlepszym przypadku pobierasz naśladowcę. W najgorszym przypadku możesz pobrać aplikację oszustwa.

Czy ten post był pomocny?