Skip to content

Użyj dBpoweramp do konwersji plików audio

30 de lipiec de 2021
126

dBmoc wzmacniacza to moje ulubione narzędzie do konwersji plików muzycznych. Możesz przekonwertować praktycznie każdy znany typ pliku audio. Pozostając w temacie nagrywania domowego, to narzędzie jest niezbędne. Kiedy pierwotnie nagrywasz swoją muzykę, jest ona w formacie WAV. Jak łatwo się domyślić, pliki te szybko się rozrastają. Korzystanie z programu dBpoweramp umożliwia konwersję Twoich utworów muzycznych do skompresowanych plików mp3. Dostajesz 30-dniowy bezpłatny okres próbny, więc nic do stracenia. Nieczęsto polecam „zapłacić za” oprogramowanie, ale zdecydowanie warto!

Podczas instalacji możesz wypróbować inne funkcje, takie jak AMG, aby uzyskać dostęp do metadanych płyty.

Po instalacji wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy plik WAV i wybrać format do konwersji. Dostępnych jest wiele opcji.

1627665355 423 Uzyj dBpoweramp do konwersji plikow audio

dBpoweramp jest w rzeczywistości jednym z niewielu programów, które faktycznie wykorzystują oba rdzenie, jeśli masz dwurdzeniowy procesor, więc zgrywanie dysków Compact Disc jest bardzo proste.

1627665355 427 Uzyj dBpoweramp do konwersji plikow audio

W tym poście ledwo nadałem tej aplikacji sprawiedliwość. Jeśli jesteś koneserem muzyki lub szukasz łatwego sposobu na konwersję plików nagrań domowych do formatu mp3, powinieneś Pobieranie dBpoweramp! dBpoweramp działa świetnie zarówno na XP, jak i na Vista. Czekam na Wasze doświadczenia!

Czy ten post był pomocny?