Skip to content

Użytkownicy Androida otrzymują iOS 16, zanim pojawi się na iPhonie, poniekąd – recenzja Geek

20 de sierpień de 2022
095329ee 1 1024x576 1

Google Pixel 6 korzystający z programu uruchamiającego iOS 16, aby przebrać się za iPhone'a.

Podczas gdy Twoi znajomi dzierżący iPhone’a czekają na aktualizację iOS 16, możesz zainstalować ją na swoim urządzeniu z Androidem miesiąc wcześniej! Ktoś o imieniu LuuTinh Developer, który najwyraźniej nie szanuje praw autorskich, właśnie uruchomił darmowy program uruchamiający w stylu iOS 16 dla Androida.

Na wypadek, gdyby mój sarkazm nie był wystarczająco jasny, nie możesznaprawdę uruchom iOS na Androidzie. Ten program uruchamiający po prostu replikuje projekt iOS 16, zastępując niektóre elementy interfejsu użytkownika urządzenia z Androidem.

Ale to całkiem przekonujące! Program uruchamiający iOS 16 dodaje ikony aplikacji, widżety i zasobniki aplikacji w stylu iOS do telefonu z Androidem. Co dziwne, oferuje także Centrum sterowania, Dock i aplikację pogodową w stylu iPhone’a.

Jeśli obawiasz się, że Apple zniszczy ten program uruchamiający, przestań się martwić! Ten program uruchamiający ma w rzeczywistości kilka lat i co roku aktualizuje się, aby pasował do najnowszej wersji iOS. Z ponad50 milionów pobrańwydaje się, że Apple jest skłonny ignorować naruszenia praw autorskich, aby dać użytkownikom Androida przedsmak ciemnej strony.

Przynajmniej mamy nadzieję, że tak jest. Ten program uruchamiający jest ekscytującym przykładem dostosowywania Androida, a co ważniejsze, umożliwia użytkownikom Androida podgląd iPhone’a. Wygląda na wygraną dla wszystkich zaangażowanych.

Możesz bezpłatnie pobrać program uruchamiający iOS 16 ze sklepu Google Play. Lub, jeśli potrzebujesz tylko Centrum sterowania w stylu iOS, wypróbuj aplikację Centrum sterowania LuuTinh dla programistów iOS 15.

Źródło: Patryk Ortolani przez MacRumors

Czy ten post był pomocny?