Skip to content

Używanie stopera online jako aplikacji komputerowej

3 de sierpień de 2021
image57

Robiąc badania dla projektu, który obejmował benchmarking, zdałem sobie sprawę, że potrzebuję dobrego stopera do mierzenia wyników… wtedy znalazłem stronę, która robi dokładnie to i robi to całkiem dobrze. Aby było jeszcze łatwiej, możemy uruchomić go jako aplikację desktopową.

Aby rozpocząć, musisz już mieć Przeglądarka Google Chrome zainstalowany, ponieważ użyjemy funkcji „Utwórz skróty do aplikacji”, aby uruchomić witrynę w oknie, naśladując aplikację na komputerze.

Tworzenie skrótu do aplikacji

Otwórz Chrome i przejdź do http://www.online-stopwatch.com/duży-stoper/ a następnie kliknij ikonę po prawej stronie paska adresu, wybierając z menu „Utwórz skróty aplikacji…”.

Otrzymasz wybór, gdzie chcesz umieścić skróty, a następnie kliknij przycisk OK, aby kontynuować.

1627985601 793 Uzywanie stopera online jako aplikacji komputerowej

W tym momencie pojawi się ikona stopera online. Jakość ikon nie jest tak świetna w większych rozmiarach, ale wygląda całkiem nieźle przynajmniej na pasku szybkiego uruchamiania.

1627985601 28 Uzywanie stopera online jako aplikacji komputerowej


Teraz, gdy go otworzysz, otrzymasz coś, co wygląda jak aplikacja komputerowa, chociaż jest to nic innego jak niestandardowa przeglądarka ze specjalnym skrótem.

1627985601 23 Uzywanie stopera online jako aplikacji komputerowej

Możesz użyć tej funkcji przeglądarki Google Chrome, aby zmienić dowolną witrynę internetową w aplikację „komputerową”… mnóstwo możliwości.

Czy ten post był pomocny?