Skip to content

Victrola odwraca sytuację dzięki trzem ofertom w Czarny piątek – Recenzja Geek

21 de listopad de 2022
820cd825

Victrola V1 Soundbar i S1 Subwoofer leżące obok siebie na biurku

Jeśli jesteś fanem muzyki lub masz w swoim kręgu znajomych audiofila, który nadal potrzebuje świątecznego prezentu, masz szczęście. Victrola oferuje do 30% zniżki na wybrane gramofony i głośniki Bluetooth w ten Czarny piątek.Oto oferty:

Revolution Gomoże nie być gramofonem o najwyższej wierności, jaki kiedykolwiek spotkałeś, ale nadal jest to niesamowicie solidny zestaw za tę cenę. Daje użytkownikom możliwość wyboru winylu lub Bluetooth, a wbudowana bateria oznacza, że ​​możesz odtwarzać swoje płyty w dowolnym miejscu. Listwa dźwiękowa V1 nie jest przenośna, ale jest wyposażona w subwoofer i ogólnie zapewnia wysoką jakość. Jeśli potrzebujesz tylko głośnika Bluetooth, Music Edition 1 jest przenośny, wykonany z metalu i wodoodporny — jest więc idealnym towarzyszem podróży.

Oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas, a system V1 Soundbar i głośnik Bluetooth Music Edition 1 są dostępne ze zniżką między 20 a 26 listopada. Jeśli chcesz kupić Revolution Go, masz trochę więcej czas. Umowa została przedłużona i obowiązuje teraz od 20 listopada do 3 grudnia.

Czy ten post był pomocny?