Skip to content

Waze zbliża się do jeszcze większej liczby samochodów

12 de maj de 2023
Waze logo

Logo Waze'a

Jeśli chcesz jak najszybciej dostać się z punktu A do punktu B, Waze może być dla Ciebie najbardziej pomocnym narzędziem. Teraz aplikacja staje się jeszcze lepsza, zgodnie z zapowiedziami z Google I/O 2023.

Waze jest teraz oficjalnie dostępny w sklepie Google Play dla wszystkich samochodów z wbudowaną usługą Google, obsługiwanych przez Android Automotive. Aplikacja była wcześniej dostępna dla pojazdów Renault, Volvo i Polestar, ale teraz jest rozszerzana na więcej samochodów napędzanych przez Google. Dzięki temu kierowcy mogą korzystać z doskonałych funkcji Waze, takich jak nawigacja w czasie rzeczywistym i raporty o zamkniętych drogach i korkach, bez podłączania smartfona do samochodu.

Jeśli ten samochód jest również pojazdem elektrycznym, masz jeszcze więcej szczęścia. Waze wprowadziło możliwość znajdowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych na Twojej trasie w marcu, a teraz ta funkcja jest również udostępniana osobom korzystającym z Waze na Android Auto i wbudowanym Google (Android Automotive), oprócz Apple CarPlay. W ten sposób, jeśli poziom naładowania baterii jest niski i potrzebujesz doładowania gdzieś po drodze, łatwiej będzie Ci je zdobyć po drodze.

Wypatruj tych zmian i oczywiście, jeśli masz jeden z tych nowych samochodów z wbudowanym Google, pobierz teraz Waze ze sklepu Google Play.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?