Skip to content

Weekendowa zabawa: Nagrywaj telewizję internetową na trzech głównych platformach z Miro

5 de sierpień de 2021
mirofullplayer

Kontynuując naszą serię pokazującą różne sposoby oglądania telewizji i innych programów wideo online, w tym tygodniu przedstawiamy Miro. Pomyśl o Miro jak o TiVo dla twojego komputera, który będzie pobierał i zapisywał programy internetowe. Miro jest dostępny dla wszystkich trzech głównych platform, OS X, Windows i różnych dystrybucji Linuksa, w tym Ubuntu.

Interfejs użytkownika jest bardzo łatwy w nawigacji, co pozwala na łatwe wyszukiwanie, zapisywanie i organizowanie programów.

Pasek boczny Miro będzie zawierał preinstalowane kanały utworzone z różnych tematów. Możesz dostosować je do swoich wyborów. Miro ma również ciekawą funkcję, która umożliwia wyszukiwanie i pobieranie treści z niektórych głównych witryn wideo.

1628167246 890 Weekendowa zabawa Nagrywaj telewizje internetowa na trzech glownych platformach z 1628167246 960 Weekendowa zabawa Nagrywaj telewizje internetowa na trzech glownych platformach z

W chwili pisania tego tekstu Miro może pochwalić się 5163 kanałami. Możesz je wyszukiwać według słów kluczowych, kategorii, najpopularniejszych itp.

szukaj 2

Możesz śledzić, co jest pobierane i mieć możliwość zatrzymania niektórych lub wszystkich pobierania w dowolnym momencie. Jest to bardzo przydatne, jeśli używasz innej aplikacji, która wymaga dodatkowej przepustowości.

1628167247 120 Weekendowa zabawa Nagrywaj telewizje internetowa na trzech glownych platformach z


Obszar wyświetlania w Miro można dostosować do własnych upodobań, a nawet na pełnym ekranie.

1628167247 787 Weekendowa zabawa Nagrywaj telewizje internetowa na trzech glownych platformach z

Istnieje kilka ustawień, które możesz wybrać, aby zmienić zachowanie aplikacji i zarządzać swoimi programami.

1628167247 390 Weekendowa zabawa Nagrywaj telewizje internetowa na trzech glownych platformach z

Wniosek

Jestem użytkownikiem Miro, odkąd wcześniej nazywał się Gracz Demokracji i z każdą aktualizacją jest coraz lepiej. Dzięki ponad 5000 kanałów na pewno znajdziesz coś interesującego, co Ci się spodoba. Po zasubskrybowaniu kanału lub wielu kanałów po prostu zostaw komputer włączony przez cały dzień, a kiedy wrócisz do domu, będzie mnóstwo treści do obejrzenia. Możliwość pobierania treści wideo jest tym, co moim zdaniem wyróżnia Miro. ten Fundacja Kultury Partycypacyjnej jest organizacją non-profit, która dostarcza nam tę wspaniałą aplikację, której celem jest zdobycie wielu mediów. Nie widzę nic poza wspaniałymi rzeczami pochodzącymi od tych facetów!

Pobierz Miro dla systemu Linux, Windows, OS X

Czy ten post był pomocny?