Skip to content

Weekendowa zabawa: oglądaj filmy online z Babelgum

1 de sierpień de 2021
222

W ten weekend będziemy kontynuować naszą serię o oglądaniu telewizji na komputerze za pomocą Babelgum, usługi, która wydaje się przedkładać jakość nad ilość. Ta usługa oferuje nieco ponad 60 kanałów, co może wydawać się niewiele, ale istnieją tysiące wysokiej jakości filmów pełnoekranowych, które są profesjonalnie produkowane.

Babelgum działa zarówno w systemie Windows, jak i Mac OS X i będziesz potrzebować szerokopasmowego połączenia z Internetem.

Babelgum jest wyjątkowy w oferowanych programach. Istnieje wiele niezależnych filmów, programów i kanałów. Istnieją również znane kanały, takie jak PBS i BBC. Jednym z ich niedawnych partnerów jest VBS.TV który ma szeroką gamę fajnych programów.

1627820445 792 Weekendowa zabawa ogladaj filmy online z Babelgum

W dowolnym momencie oglądania programu możesz uzyskać dodatkowe informacje na temat kanału, na którym się znajduje. Użytkownicy mogą również oceniać i komentować programy.

1627820445 471 Weekendowa zabawa ogladaj filmy online z Babelgum

Podczas gdy Joost przechodzi na całkowicie internetowy, Babelgum umożliwia podgląd programów na swojej stronie, ale aby uzyskać pełne funkcje, musisz pobrać aplikację. Babelgum wykorzystuje technologię opartą na P2P, podobnie jak Joost.

pełna bajka

Wniosek


Wszystkie programy są profesjonalnie produkowane i dostępne w wysokiej jakości, pełnoekranowym formacie. Zachęcają użytkowników do uczestnictwa w różnych społecznościach, a także oferują jedyne w swoim rodzaju wydarzenia. Babelgum Online Film Festival jest obecnie ich wielką promocją. Jeśli chcesz głupkowatych filmów The Techno Viking, skorzystaj z YouTube. Jeśli chcesz wysokiej jakości filmów i filmów dokumentalnych, to Babelgum jest miejscem, w którym możesz być!

Pobierz Babelgum dla Windows i Mac OS X

Czy ten post był pomocny?