Skip to content

WINAMP 10th Anniversary Edition

29 de lipiec de 2021
11

Po tym, jak mój kumpel męczył mnie wystarczająco Winampa W końcu zdecydowałem się wypróbować edycję z okazji 10-lecia. Poprzednie wersje Winampa nigdy nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Nie znoszę konfigurować mnóstwa bezwartościowych funkcji w odtwarzaczu. Poza tym nigdy nie lubiłem zapraszać natrętnych wiadomości na mój komputer. Dzisiaj odłożyłem na bok moje z góry przyjęte uprzedzenia i zacząłem naprawdę zagłębiać się w to, o co ten cały szum.

Podczas instalacji upewniłem się, że nie zainstalowałem paska narzędzi i głupiej ikony przypominającej eMusic… to wszystko… możesz przejść do eMuzyka w dowolnym momencie i rozpocząć nową subskrypcję oraz pobrać darmowe pliki do pobrania, nie ma to nic wspólnego z instalacją Winampa.

Istnieje folder, w którym możesz sprawdzić wybór muzyki i filmów Winampa, jednak aby obejrzeć jeden z nich, jesteś poddawany pełnej 30-sekundowej reklamie… nie jest fajne. Masz radio i telewizję Shoutcast, które z moich testów transmitowały całkiem nieźle. Games, przeniesie Cię do Witryny gier AOL. Jest to jedna z domyślnych skórek, jednak ci z was, którzy już znają Winampa, wiedzą, że istnieje mnóstwo skórek do pobrania.

1627546836 84 WINAMP 10th Anniversary Edition

Istnieje mnóstwo ustawień EQ i możesz zsynchronizować Winampa z iPodem. Dostępny jest również poręczny katalog podcastów.

1627546836 772 WINAMP 10th Anniversary Edition

Jedną z fajnych funkcji jest możliwość uzyskania radia satelitarnego XM firmy AOL. Jeśli przewiniesz w dół, nadal widzisz nietrafne reklamy… również nie ma tak wielu stacji, jakbyś był rzeczywistym abonentem usługi.

1627546836 184 WINAMP 10th Anniversary Edition


Pomiędzy utworami w lewym dolnym rogu ekranu znajduje się wyskakujące okienko, które wskazuje, co jest odtwarzane. Możesz to wyłączyć w opcjach Preferencje. Będąc gitarzystą i miłośnikiem metalu/rocka… kopiuję stację All Metallica!

1627546836 937 WINAMP 10th Anniversary Edition1627546837 989 WINAMP 10th Anniversary Edition

Ogólnie muszę powiedzieć, że Winamp 10th Anniversary Edition to całkiem fajna zabawka, którą można mieć w pobliżu. Świetnie się bawiłem, sprawdzając wszystkie dodatkowe wtyczki dla odtwarzacza. Myślę, że nie użyłbym go jako głównego odtwarzacza muzyki lub wideo, ale na pewno jest kilka fajnych funkcji tego odtwarzacza. Jeśli możesz znieść s, warto pobrać darmową wersję. Możesz uzyskać wersję pro również do szybszego zgrywania i nagrywania płyt CD. Nie widziałem żadnych informacji na temat usuwania reklam, jeśli przejdziesz na pro. Więc jeśli ktoś wie o hacku lub wtyczce, która usunie s w odtwarzaczu, daj nam znać!

Czy ten post był pomocny?