Skip to content

Windows 11 zyskuje lepszą obsługę AirPods

8 de styczeń de 2022
different airpods models

Najnowsza kompilacja Windows 11 Dev zawiera wiele wspaniałych nowych dodatków, w tym funkcję, która sprawi, że rozmowy będą brzmiały lepiej, gdy korzystasz z Apple AirPods. Nie spodziewaliśmy się, że znajdziemy funkcję specjalnie zaprojektowaną w celu ulepszenia produktu Apple w systemie Windows 11, ale właśnie to otrzymaliśmy.

W poście na blogu zapowiadającym kompilację Windows 11 Insider Preview 22526 na Dev Channel, Microsoft powiedział: „Dodaliśmy obsługę mowy szerokopasmowej podczas korzystania z produktów Apple AirPods (AirPods, AirPods Pro lub AirPods Max), poprawiając jakość dźwięku podczas połączeń głosowych”.

Oznacza to, że Microsoft sprawi, że połączenia głosowe będą brzmiały lepiej podczas korzystania z AirPods w systemie Windows 11, co jest doskonałe dla każdego, kto musi odbywać wiele zdalnych spotkań lub wykonywać połączenia za pośrednictwem swojego komputera. Nawet jeśli używasz AirPods do grania w gry, ta aktualizacja przyda się.

Mowa szerokopasmowa jest również nazywana głosem HD i oferuje szerszy zakres częstotliwości niż tradycyjne techniki połączeń, dzięki czemu połączenia będą brzmiały wyraźniej.

Ta funkcja jest obecnie w kompilacji deweloperskiej dla systemu Windows 11, co oznacza, że ​​zajmie trochę czasu, zanim pojawi się w wydanej wersji systemu operacyjnego Microsoftu. Zazwyczaj funkcja przechodzi od wersji deweloperskiej do wersji beta, a na końcu do wydania. Jeśli chcesz spróbować teraz, możesz przełączyć się na kanał deweloperski, ale bądź przygotowany na problemy związane z używaniem oprogramowania przedpremierowego.

Czy ten post był pomocny?