Skip to content

Winylowa ścieżka dźwiękowa „A Star Wars Story” zawiera niewydaną muzykę — recenzja Geek

20 de luty de 2022
3a8030d1 1024x576 1

ZŁotr 1tenGwiezdne Wojny franczyza dokonała ciekawego odejścia od swoich korzeni. To pierwszyGwiezdne Wojny film fabularny, który miał się odbyć poza sagą Skywalker, i, co dziwne, do jego muzyki nie napisał John Williams. Zamiast tego Michael Giacchino skomponowałŁotr 1 soundtrack, który można teraz kupić na wspaniałym winylu.

Dostępne w przedsprzedaży w Mondo,Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie album zawiera cztery 180-gramowe czarne LP. Okładka każdej płyty zawiera unikalną czarno-białą grafikę Johna Powella, a kompozytor Michael Giacchino napisał ekskluzywne notatki do projektu.

Warto zauważyć, że album zawiera godzinę niewydanej muzyki, dla której Giacchino skomponowałŁotr 1. Zawiera również kilka starych utworów Johna Williamsa i oczywiście pełnąŁotr 1 ścieżka dźwiękowa.

Zamówienia w przedsprzedaży naŁotr 1 winylowe pudełko kosztuje 75 USD. Mondo mówi, że zamówienia w przedsprzedaży zostaną wysłane w kwietniu. Pamiętaj, że możesz zamówić tylko jeden z tych albumów na gospodarstwo domowe.

Czy ten post był pomocny?