Skip to content

Wydaje się, że Pixel 6a rozwiązuje największy problem Pixela 6 – Recenzja Geek

28 de czerwiec de 2022
1653092869 828 Ta brakujaca funkcja Pixel 6a nie ma znaczenia – recenzja 1024x576 1

Ktoś korzystający z czytnika linii papilarnych Google Pixel 6a.

Pixel 6 jest nękany przez błędy i przykrości, w szczególności powolny czujnik odcisków palców. I wygląda na to, że Google naprawi ten problem z Pixelem 6a. We wczesnym filmie z recenzji, malezyjski YouTuber Fazli Halim pokazuje, że Pixel 6a pokonuje Pixel 6 zarówno pod względem szybkości czujnika odcisków palców, jak i responsywności.

Wiemy już, że Pixel 6a wykorzystuje nowy sprzęt do czujnika odcisków palców. Ale nie byliśmy pewni, czy ten sprzęt poważnie wpłynie na wydajność biometryczną – w końcu niedawnyoprogramowanie zaktualizuj zmniejszoną użyteczność czytnika linii papilarnych na starszych urządzeniach Pixel.

  • Ale Fazli Halim postawił Pixela 6a i Pixela 6 naprzeciw siebie i przetestował ich czujniki odcisków palców. Pixel 6a wyraźnie wygrał ten test, odblokowując się szybciej i częściej niż Pixel 6.

    Ten test nie jest zbyt naukowy i oczywiście Pixel 6a nie ma oprogramowania układowego w dniu premiery. Nie ma gwarancji, że Pixel 6a faktycznie rozwiąże problemy biometryczne Google, chociaż ten wczesny test jest dość obiecujący.

    Warto zauważyć, że Fazli Halim wydaje się być całkiem zadowolony z Pixela 6a i udowadnia, że ​​jego „obniżone” aparaty 12 MP mogą robić niesamowite zdjęcia. Zamówienia w przedsprzedaży na Pixela 6a w Stanach Zjednoczonych rozpoczną się 21 lipca.

    Źródło: Fazli Halim za pośrednictwem Android Police

    Czy ten post był pomocny?