Skip to content

Wygraj głośnik Tribit Stormbox Blast — recenzja Geek

5 de marzec de 2023
c67f33bf

Tribit StormBox Blast przed kanapą

Może jeszcze nie jest lato, ale nigdy nie jest za wcześnie, by przygotować się na letnie grillowanie i spotkania przy basenie. Aby pomóc rozpocząć imprezę, w tym tygodniu Recenzja Geeka rozdaje boombox Bluetooth Tribit Stormbox Blast!

Recenzja Geeka przyznał Tribit Stormbox Blast ocenę 9 na 10 w swojej recenzji i miał same dobre rzeczy do powiedzenia na temat głośnika:

Tribit Stormbox Blast to doskonały nowoczesny boombox w świetnej cenie. Robi się głośniejszy niż kiedykolwiek będziesz potrzebować i nie musisz się martwić, że go zamoczysz. Światła to także zabawny bonus.

Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij poniższy przycisk i zarejestruj się Recenzja Geeka biuletyn Informacyjny. Otóż ​​to! A jeśli jesteś już subskrybentem, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę, aby zostać automatycznie wpisanym do wygranej.

Rozdanie jest otwarte dla wszystkich w Stanach Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Zwycięzca zostanie losowo wybrany o godzinie 12:00 czasu wschodniego w środę, 8 marca 2023 r., a my skontaktujemy się z nim e-mailem, aby uzyskać jego adres pocztowy.

Czy ten post był pomocny?