Skip to content

Wygraj klawiaturę mechaniczną Keychron Q10 (Alice Layout) – recenzja Geek

6 de kwiecień de 2023
936800ae

Klawiatura mechaniczna Keychron Q10 Alice z włączonymi światłami RGB

Jeśli jesteś fanem klawiatur mechanicznych, prawdopodobnie słyszałeś o Keychron i wysokiej jakości płytach firmy. Dla osób poszukujących nowego akcesorium do pisania w tym tygodniu: Recenzja Geeka rozdaje klawiaturę mechaniczną Keychron Q10 (Alice Layout)!

W swojej recenzji przyznaliśmy Keychron Q10 (Alice Layout) ocenę 9 na 10:

Mocnych stron Keychron Q10 jest wiele. Klawiatura jest wygodna w użyciu i łatwa do zrozumienia. Skróty, dostosowywanie makr i przełączanie klawiszy mogą wydawać się zniechęcające, ale Q10 sprawia, że ​​wszystko wydaje się stosunkowo proste. Klawiatura jest również łatwa do przełączania między komputerami Mac i Windows i sprawia wrażenie premium.

Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij poniższy przycisk i zarejestruj się Recenzja Geeka biuletyn Informacyjny. Otóż ​​to! A jeśli jesteś już subskrybentem, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę, aby zostać automatycznie wpisanym do wygranej.

Rozdanie jest otwarte dla wszystkich w Stanach Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Zwycięzca zostanie losowo wybrany o godzinie 12:00 ET w środę, 12 kwietnia 2023 r., a my skontaktujemy się z nim e-mailem, aby uzyskać jego adres pocztowy.

Czy ten post był pomocny?