Skip to content

Wygraj Lenovo Smart Clock Essential z Alexą – recenzja Geek

18 de styczeń de 2023
b55b66d6

Niebieski ekran Lenovo Smart Clock Essential ustawiony na stoliku nocnym

Szukasz inteligentnego budzika, który doda dodatkowego stylu Twojemu stolikowi nocnemu? Cóż, masz szczęście, ponieważ w tym tygodniu Review Geek rozdaje Lenovo Smart Clock Essential z Alexą!

How-To Geek przyznał Lenovo Smart Clock Essential ocenę 9 na 10 w swojej recenzji i miał tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat produktu:

Jeśli szukasz inteligentnego zegara, a nawet podstawowego budzika z kilkoma dzwonkami i gwizdkami, zdecydowanie powinieneś rozważyć Lenovo Smart Clock Essential. Oferuje szeroką gamę funkcji dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i jest to mały zegar, który działa nawet bez aplikacji Alexa. Będzie pasować do innych inteligentnych urządzeń w Twoim domu, zwłaszcza jeśli większość z nich jest już kompatybilna z Alexa.

Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij przycisk poniżej i zapisz się do newslettera Review Geek. Otóż ​​to! A jeśli jesteś już subskrybentem, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę, aby zostać automatycznie wpisanym do wygranej.

Rozdanie jest otwarte dla wszystkich w Stanach Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Zwycięzca zostanie losowo wybrany o godzinie 12:00 czasu wschodniego w środę, 25 stycznia 2023 r., a my skontaktujemy się z nim e-mailem, aby uzyskać jego adres pocztowy.

Czy ten post był pomocny?