Skip to content

Wygraj Lenovo Smart Clock Essential z Alexą

27 de grudzień de 2022
Lenovo Smart Clock Essential With Alexas screen displaying the time

Lenovo Smart Clock Essential Z ekranem Alexy wyświetlającym czas

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co robimy z jednostkami recenzyjnymi po tym, jak z nimi skończymy? Cóż, od tego tygodnia planujemy rozdać kilka rzeczy szczęśliwym czytelnikom — na początek Lenovo Smart Clock Essential z Alexą!

How-To Geek przyznał Lenovo Smart Clock Essential ocenę 9 na 10 w swojej recenzji i miał tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat produktu:

Jeśli szukasz inteligentnego zegara, a nawet podstawowego budzika z kilkoma dzwonkami i gwizdkami, zdecydowanie powinieneś rozważyć Lenovo Smart Clock Essential. Oferuje szeroką gamę funkcji dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i jest to mały zegar, który działa nawet bez aplikacji Alexa. Będzie pasować do innych inteligentnych urządzeń w Twoim domu, zwłaszcza jeśli większość z nich jest już kompatybilna z Alexa.

Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij przycisk poniżej i zapisz się do biuletynu How-To Geek. Otóż ​​to! A jeśli jesteś już subskrybentem, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę, aby zostać automatycznie wpisanym do wygranej.

Rozdanie jest otwarte dla wszystkich w Stanach Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Zwycięzca zostanie losowo wybrany do południa wschodniego w środę, 28 grudnia 2022 r., a my skontaktujemy się z nim e-mailem, aby uzyskać jego adres pocztowy.

Czy ten post był pomocny?