Skip to content

Wypróbuj miesiąc najpotężniejszej usługi gier w chmurze za 20 USD — recenzja Geek

11 de marzec de 2022
878db57f 1024x576 1

Co by było, gdybyś mógł cieszyć się grafiką NVIDIA RTX 3080 bez kupowania drogiego komputera do gier? Taka jest idea najnowszego poziomu gier w chmurze NVIDIA GeForce Now, który sprawdziliśmy pod koniec zeszłego roku. Potężna subskrypcja gier w chmurze kiedyś wymagała sześciomiesięcznej subskrypcji, ale teraz możesz wypróbować miesiąc za jedyne 20 USD.

Wydanie 20 USD na miesiąc NVIDIA GeForce Now RTX 3080 jest znacznie tańsze niż zakup półrocznego dostępu, który kosztuje 100 USD z góry. Podczas gdy sześciomiesięczna subskrypcja wynosi technicznie tańsza opcja (opłaca się około 16,67 USD miesięcznie), lepiej przetestować miesiąc usługi, aby sprawdzić, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Oczywiście bezpłatna warstwa NVIDIA GeForce Now może dać ci przyzwoite wyobrażenie o tym, jak gra w chmurze działa w twoim domu. Ta usługa nie wymaga kupowania żadnych nowych gier — po prostu pobiera kompatybilne tytuły z biblioteki Steam, GOG lub Epic.

GeForce Now działa na większości platform, w tym Android, iOS, Google Chrome, Android TV, macOS i Windows. Jest również obsługiwany przez wybrane inteligentne telewizory LG. Wypróbuj usługę już dziś za darmo lub wypróbuj wysokiej klasy wersję RTX 3080 za jedyne 20 USD.

Czy ten post był pomocny?