Skip to content

Wysokiej jakości akcesoria Apple firmy Satechi otrzymują ogromną zniżkę do 17 kwietnia — recenzja Geek

15 de kwiecień de 2022
3904d2f7 1024x576 1

Satechi, producent akcesoriów do telefonów komórkowych, organizuje krótką, ale wspaniałą wyprzedaż wielkanocną w całej witrynie, która rozpoczyna się w piątek 15 kwietnia i kończy się w niedzielę 17 kwietnia. czas!

Sprawdziliśmy kilka akcesoriów Satechi — takich jak bezprzewodowa ładowarka Trio, Pro Hub Max, ładowarka ścienna USB-C PD GaN o mocy 30 W i klawiatura Slim X2 — i pokochaliśmy, jak potężne, stylowe i łatwe w użyciu są wszystkie. Satechi ma również wiele innych gadżetów, takich jak myszy bezprzewodowe, stacje dokujące, podstawki do ładowania bezprzewodowego, piloty Bluetooth, podstawki na słuchawki z ładowarkami, podkładki na biurko i podstawki pod laptopy.

Jeśli wolisz korzystać z produktów Apple, możesz jeszcze lepiej korzystać z nich, kupując kilka dobrze wykonanych akcesoriów Satechi. Gotowy, aby wybrać trochę do konfiguracji domowego biura? Użyj kodu „EASTER15” i otrzymaj 15% zniżki na stronę. Jeśli Twój koszyk wynosi ponad 100 USD, wrzuć kod „EASTER20” i otrzymaj 20% zniżki.

Pamiętaj, ta oferta kończy się w niedzielę 17 kwietnia, więc nie wahaj się zdobyć tych niezbędnych rzeczy.

Czy ten post był pomocny?