Skip to content

Wyze nie działa, to nie tylko ty

8 de luty de 2023
Wyze Cam OG

Wyze Cam OG

Wyze ma na swoim koncie mnóstwo inteligentnych produktów domowych i być może zauważyłeś, że większość z nich ma teraz problemy. Nie martw się, to nie tylko ty.

Firma Wyze ogłosiła planowany okres konserwacji dwa dni temu, który właśnie wszedł w życie. Firma zapowiedziała już, że ograniczy funkcje większości swoich produktów na krótki okres, w tym filmy z wydarzeń i powiadomienia w Wyze Cams, zasady Wyze Sense, aplikację i stronę internetową Wyze, geofencing w Wyze Thermostat i niektóre funkcje w Wyze Router siatkowy.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​przestój nie powinien trwać długo zbyt długi. W pierwotnym ogłoszeniu podano, że okres konserwacji rozpocznie się o godzinie 00:00 czasu pacyficznego (3:00 czasu wschodniego) i powinien zakończyć się do 2:00 czasu pacyficznego (5:00 czasu wschodniego). Może to zająć trochę więcej lub mniej czasu, ale jeśli nie wydarzy się coś katastrofalnego, kamery nie powinny wyłączać się przez całą noc.

Takie przedłużone i pełne przestoje są rzadkie w przypadku głównych platform inteligentnego domu, takich jak Wyze, a firma nie określiła dokładnego powodu. Przypuszczalnie Wyze musi zaktualizować niektóre systemy w sposób, który wymaga ich całkowitego wyłączenia.

źródło: Wyze

Czy ten post był pomocny?