Skip to content

Wyze sprzedaje teraz zestawy słuchawkowe do gier z jakiegoś powodu

7 de marzec de 2023
Wyze headset

Zestaw słuchawkowy Wyze na biurku

Być może znasz Wyze ze swoich inteligentnych kamer domowych, ale to nie znaczy, że firma nie od czasu do czasu zapuszcza się na inne rynki. Teraz chce dotrzeć do graczy komputerowych — i zamiast podążać klasyczną drogą „świateł na biurku”, wypuszcza zestaw słuchawkowy do gier.

Nowy zestaw słuchawkowy do gier Wyze to zestaw słuchawkowy o wartości 60 USD firmy Wyze, który według firmy zapewni dźwięk o wysokiej wierności z niewielkimi lub zerowymi opóźnieniami, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się grami. Mogą łączyć się z komputerem za pomocą klucza sprzętowego 2,4 GHz, co pozwala na uzyskanie opóźnienia bezprzewodowego na poziomie zaledwie 20 ms, co oznacza, że ​​jest tam z jednymi z najlepszych zestawów słuchawkowych w swoim przedziale cenowym. Nie ma RGB, więc nie będziesz mieć tych jaskrawych świateł, których z jakiegoś powodu wszyscy chcą na swoich urządzeniach peryferyjnych do gier.

Zestaw słuchawkowy ma między innymi do 20 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu, a gdy bateria się wyczerpie, masz szybkie ładowanie przez USB-C w celu szybkiego doładowania, dzięki czemu przestoje są tak krótkie, jak to możliwe. 10 minut ładowania powinno dać ci 2 godziny pracy na baterii, a jeśli zostawisz go podłączonego na godzinę, powinieneś być prawie gotowy na resztę dnia.

Są jednak pewne wady. Zestaw słuchawkowy nie jest kompatybilny z prawie wszystkimi platformami, w tym PC, PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck, Androidem i iOS, ale nie konsole Xbox. Nie wiemy też jeszcze, jak to brzmi, przynajmniej dopóki nie będą dostępne recenzje z prawdziwego życia. Ale hej, przynajmniej to prawdopodobnie nie może zostać zhakowane!

źródło: reddit

Czy ten post był pomocny?