Skip to content

Xbox Game Pass może uzyskać oszczędny plan rodzinny — Recenzja Geek

2 de kwiecień de 2022
d25fa07a 1024x576 1

Udostępnianie subskrypcji Xbox Game Pass to koszmar, więc najczęściej znajomi lub rodzina płacą za własne konto Game Pass. Ale spadek od 10 do 15 dolarów miesięcznie na każdego członka gospodarstwa domowego śmierdzi, dlatego Microsoft może uruchomić oszczędny plan rodzinny Game Pass.

Jak donosi Centrala Windowsplan rodzinny Xbox Game Pass pozwoliłby na pięć osób w tym samym kraj dzielić to samo członkostwo w Game Pass. Pojedyncza osoba będzie kontrolować plan rodzinny, podobnie jak w przypadku Netflix lub pakietu rodzinnego Nintendo Switch Online.

Inne szczegóły dotyczące planu rodzinnego, w tym ceny, nie są znane. Nie jesteśmy również pewni, czy plan rodzinny oferowałby korzyści Game Pass Ultimate, czy też jest dostępny wyłącznie na konsoli lub PC.

Jest też kwestia tantiem. Jeśli twórcy gier nie uważają, że plan rodzinny jest opłacalny, mogą stracić wiarę w model subskrypcji Game Pass. Nie jesteśmy pewni, jak Microsoft poradzi sobie z takim problemem — być może miał już plan i po prostu czekał, aż Sony ogłosi nową wersję usługi „gry na subskrypcję”.

Ponownie nie jesteśmy pewni, ile kosztowałby plan rodzinny Xbox Game Pass. Nie jesteśmy też pewni, czy to prawdaCentrala Windowscytuje wewnętrzne źródła i twierdzi, że plan rodzinny zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Źródło: Centrum Windows

Czy ten post był pomocny?