Skip to content

YouTube TV traci sieć MLB przed wiosennym treningiem – recenzja Geek

2 de luty de 2023
46f0c885

zepsuty telewizor spadający ze ściany, na którym widać logo youtube tv

Po nieudanej próbie zawarcia umowy odnowienia, sieć MLB nie jest już dostępna w YouTube TV. Dodatkowo z kont użytkowników zniknęły nagrania DVR sieci MLB. Ta zła wiadomość nadchodzi na kilka tygodni przed wiosennym treningiem 2023, który rozpocznie się 24 lutego.

Jak Streamable zauważa, że ​​jest to pierwszy spór dotyczący przewozu YouTube TV od ponad roku. Ale Google ma długą historię sporów o prawa do transmisji strumieniowej – spędził miesiące kłócąc się z Roku w 2021 roku, aw pewnym momencie tymczasowo stracił dostęp do kanałów należących do Disneya.

Mimo to niektórzy klienci są optymistycznie nastawieni do tej sytuacji MLB. Kiedy YouTube TV tymczasowo porzucił Disneya, kanały powróciły zaledwie dzień później, prawdopodobnie z powodu negocjacji pod dużą presją. To samo mógłby dzieje się z siecią MLB. (Osobiście nie jestem takim optymistą.)

YouTube TV przeprasza obecnie klientów za pośrednictwem poczty e-mail. Zauważa, że ​​nadal możesz oglądać niektóre krajowe mecze MLB na FOX, ESPN i TBS, które są objęte planem podstawowym YouTube TV. Ponadto YouTube TV informuje klientów, że mogą w dowolnym momencie wstrzymać swój abonament.

Sieć MLB jest nadal dostępna w Sling TV, Fubo TV i DirecTV Stream. To powiedziawszy, jeśli jesteś subskrybentem YouTube TV, sugeruję trochę poczekać, aby zobaczyć, jak rozwija się ta historia. Możesz wstrzymać subskrypcję YouTube TV, jeśli chcesz trochę uniknąć miesięcznej opłaty.

Czy ten post był pomocny?