Skip to content

Z łatwością przełącz się na tryb przeglądania prywatnego, korzystając z opcji Przełącz przeglądanie prywatne

25 de lipiec de 2021
toggle01

Szukasz łatwego sposobu na uruchamianie i zatrzymywanie trybu przeglądania prywatnego w Firefoksie? Dzięki funkcji Przełącz przeglądanie prywatne możesz przełączać się tam iz powrotem za pomocą jednego przycisku paska narzędzi.

Pobierz konfigurację przycisku

Najpierw zainstaluj rozszerzenie Przełącz prywatne przeglądanie (link znajduje się na dole strony) a po jego zainstalowaniu kliknij prawym przyciskiem myszy jeden z pasków narzędzi i wybierz „Dostosuj”. Po otwarciu okna Dostosuj pasek narzędzi, chwyć przycisk Przełącz maskę PB i przenieś go do lokalizacji paska narzędzi, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Po ustawieniu przycisku tam, gdzie chcesz, wystarczy go kliknąć, aby uruchomić i zatrzymać tryb przeglądania prywatnego. Zauważ, że „Kolor przycisku maski” jest w tej chwili jaśniejszy.

1627205137 281 Z latwoscia przelacz sie na tryb przegladania prywatnego korzystajac z

Opcje

Dostępne są dwie opcje rozszerzenia. Do „Automatyczne uruchamianie w trybie przeglądania prywatnego” i „Aby wyłączyć komunikat w trybie przeglądania prywatnego”.

1627205137 622 Z latwoscia przelacz sie na tryb przegladania prywatnego korzystajac z

Tryb przeglądania prywatnego

Dla tych, którzy mogli jeszcze nie wypróbować tej nowej funkcji Firefoksa, oto, czego można się spodziewać po pierwszym uruchomieniu przeglądania prywatnego. Najpierw zobaczysz następujący komunikat z możliwością kontynuowania lub anulowania wejścia w tryb przeglądania prywatnego.

1627205137 925 Z latwoscia przelacz sie na tryb przegladania prywatnego korzystajac z


Po uruchomieniu trybu przeglądania prywatnego zobaczysz małą ikonę maski po lewej stronie paska adresu i następujący komunikat w oknie karty. Zauważ, że „Kolor przycisku maski” jest teraz ciemniejszy.

1627205137 31 Z latwoscia przelacz sie na tryb przegladania prywatnego korzystajac z

Wniosek

Przełącz przeglądanie prywatne to bardzo przydatne rozszerzenie dla tych, którzy potrzebują prostego i szybkiego sposobu na przełączanie trybu przeglądania prywatnego w Firefoksie bez większego zamieszania.

Uwaga: Inne sposoby przełączania trybu przeglądania prywatnego w Firefoksie to

  • Kombinacja klawiszy „Ctrl + Shift + P” (dla naszych klawiaturowych ninja)
  • Przejście do menu Narzędzia, a następnie wybranie „Rozpocznij przeglądanie prywatne” lub „Zatrzymaj przeglądanie prywatne”

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie Przełącz prywatne przeglądanie (dodatki do Mozilli)

Czy ten post był pomocny?