Skip to content

Z pola porad: skróty Kindle, wyszukiwanie plików w Eksploratorze i łatwe dzwonki na Androida

22 de lipiec de 2021
1626942379 Tips How To Geek Template1

Co tydzień poświęcamy chwilę, aby zajrzeć do torby czytelnika i wyciągnąć kilka smacznych wskazówek. W tym tygodniu przyjrzymy się skrótom Kindle, szybkim sposobom wyszukiwania w folderach Eksploratora i łatwej organizacji dzwonków w Androidzie.

Skróty Kindle do dużych i małych zadań

1626942378 940 Z pola porad skroty Kindle wyszukiwanie plikow w Eksploratorze i

How-To Geek Reader Wendy pisze z następującą wskazówką skoncentrowaną na Kindle:

Uwielbiałem przewodnik po wygaszaczu ekranu Kindle i przewodniki po komiksach Kindle! Na dole przewodnika po komiksach Kindle udostępniłeś kilka skrótów, które pomagają podczas czytania komiksów, ale czy wiesz, że istnieje ogromna lista innych skrótów? Wspomniałeś, jak czasami komiksy przesłaniają ekran, prawda? Wystarczy kliknąć ALT+G, aby odświeżyć panel e-ink i pozbyć się efektu ghostingu! Widzisz wszystkie skróty Kindle w in Sekcja Kindle na wiki MobileRead.

Dzięki za pisanie w Wendy! Po przejrzeniu listy poznaliśmy kilka skrótów. Z pewnością nie byliśmy osamotnieni, nie zdając sobie sprawy, że istnieje Easter Egg Saper (ALT+SHIFT+M).

Proste wyszukiwanie folderów w Eksploratorze Windows

1626942378 508 Z pola porad skroty Kindle wyszukiwanie plikow w Eksploratorze i

John pisze prostą, ale często pomijaną sztuczką:

To może być stara wiadomość (a dla niektórych prawdopodobnie tak jest!), ale po prostu domyśliłem się tego pewnego dnia. Jeśli zaczniesz wpisywać nazwę pliku znajdującego się w bieżącym folderze, system Windows przeskoczy bezpośrednio do pliku. Sztuczka polega na tym, że musisz pisać szybko. Jeśli szukasz superman.txt, musisz bardzo szybko uderzyć, inaczej zacznie przeskakiwać między plikami S i plikami U. Jest to bardzo przydatne, gdy znasz już nazwę pliku, ale przepełniony folder utrudnia jego wykrycie.

To jeden z tych, którzy oszczędzają czas „nie mogę uwierzyć, że o tym nie wiedziałem”. Gdy się go nauczysz, przydaje się raz za razem.

Łatwy wybór dźwięku Androida

1626942378 326 Z pola porad skroty Kindle wyszukiwanie plikow w Eksploratorze i

Corrine zapisuje w łatwy sposób zrzucanie dźwięków na urządzenie z Androidem:

Nienawidzę przeglądać plików, a dzięki sztuczce, którą pokazał mi mój współlokator, teraz nie muszę. Jeśli utworzysz trzy foldery w katalogu głównym alarmów, powiadomień i dzwonków na karcie SD w systemie Android, system Android automatycznie wyszuka tam (odpowiednio alarmy, powiadomienia i dzwonki). To jest świetne, po prostu wrzuć tam pliki MP3, a za każdym razem, gdy przejdziesz, aby zmienić dzwonek lub dźwięk alarmu, pliki już tam czekają.


Bardzo mądry. Następnym razem, gdy przejdziemy do giętarki do dostosowywania dźwięku, pamiętamy o tej sztuczce.

Masz sprytną wskazówkę na przyszłotygodniowe podsumowanie? Napisz do nas na adres [email protected]!

Czy ten post był pomocny?